O nás

Nejen o našich stránkách

10. října 2016 v 17:34 | Cordiancoon

"Kdybychom se ke každému, koho potkáme, chovali s takovou láskou, kterou zahrnujeme kočku - také by předli."

ÚVOD
Když jsem sháněla veškeré informace o Mainských mývalích kočkách, nikde jsem nenašla takové stránky, kde bych zjistila všechny potřebné informace na jednom místě a nejlépe i s osobními zkušenostmi chovatelů. Proto jsem se rozhodla založit stránky své, kde najdete informace nejen o plemeni, ale také naše osobní zkušenosti nebo fotografie toho, jak nám náš kocourek postupně roste.

Kocourka Cordiana máme v tuto chvíli pouze v rezervaci a musíme si ještě pár týdnů počkat, než si ho budeme moct vzít domů. Proto se zde dozvíte vše o našich přípravách (jak si zvyká na nové prostředí, jak koťátko seznámit s pejskem, jak ho učit povely a spoustu dalších tipů).

PROČ MAINSKÁ MÝVALÍ S PP?
Od mala mám velkou lásku ke kočkám a mít jednoho dne doma Mainskou mývalí byl můj sen.
U rodičů máme dva evropské kocourky (jednoho od známých ze zahrady a druhého z útulku). Nikdy s nimi nebyl žádný problém, a proto když jsem se přestěhovala, rozhodli jsme se s přítelem opět pro koťátko z útulku. Bohužel už po třech týdnech, co byl Lucky u nás, náhle odešel do takzvaného kočičího nebe.. Veterináři usoudili, že pravděpodobně šlo o vrozenou infekci, ale jelikož nestihli ani udělat testy není nic jisté..

Proto jsme se teď rozhodli pro koťátko s papírama, abychom měli jistotu, že kocourek žádné vrozené vady nemá. Nemůžu ani popsat jak moc se na nového člena rodiny teším a věřím, že dokáže zaplnit to prázné místo, které po Luckym zůstalo. I když na něj budeme už navždy v tom nejlepším vzpomínat :)


Doufáme, že na našich stránkách najdete užitečné a potřebné informace a také, že si při prohlížení našich fotek a videí odpočinete a užijete spoustu zábavy!
 
 

Reklama